Spřátelíš?:)*Click-->Tuuux))*
Reklamy pište sééém..! x))*Postava v bílém

4. ledna 2011 v 15:30 | Elements**
Postava v bílém, aneb jak se rodí víra v duchy
Dobrý den ve spolek,

    chtěla bych se s vámi podělit o svůj děsivý zážitek. Dosud jsem se o duchy příliš nezajímala a šlo to spíš kolem mě, ale co jsem zažila v prosinci 2009, si nedokážu jinak vysvětlit.

    Stalo se to v Mukařově poblíž Prahy, kam jsem se i s rodinou před necelým rokem přestěhovala. Jelikož jsem na mateřské dovolené, ráda tady chodívám po okolních lesích se psem a s malou na procházky. 

    Vždy jsem se zde cítila bezpečně, až jednoho odpoledne? Mohlo být tak půl páté, protože jsem spěchala ohřát večeři manželovi, který se denně vrací domu na pátou. Tma ještě nebyla, ale byl to takový ten typicky zimní den - sychravo, zašedlá obloha a v lese už bylo poměrně šero. Zastavil mě štěkot psa, který se loudal nějakých 30 metrů za mnou. Nejprve jsem se jej snažila přivolat k sobě, ale vůbec nereagoval. Bojovně cenil zuby, vrčel a štěkal kamsi do lesa. Nikoho jsem neviděla, šla jsem tedy k němu v domnění, že zahlédl nějakou veverku. Jak jsem se tak blížila a sledovala onu část lesa, náhle se mi odkryl pohled na něco neuvěřitelného.

    Viděla jsem ohromnou postavu, vysoká mohla být dobrých 220 - 250cm, štíhlá jakoby ženská postava, oděna do světlých dlouhých šatů. Byla šílená zima, ale to mi tehdy ještě vůbec nedošlo. V první chvíli to na mě zapůsobilo jako nějaká Viktorka od splavu, ale když se na mě podívala, zkoprněla jsem. Pod rozcuchanými vlasy jsem uviděla děsivě bílou pleš potřísněnou krví nebo čím, taktéž měla krvavě červené skvrny na hrudi a vůbec na šatech. Když mě zahlédla, několikrát přelétla pohledem mezi mnou a psem, načež se otočila a jakoby mezi stromy a keři udělala několik kroků a nadobro zmizela. Musela jsem stát jak opařená, ale jakmile jsem přišla k sobě, vzala jsem malou do náruče a všichni jsme utekli. 

    Podotýkám, že netrpím na žádné halucinace, nekouřím travku, necítím se být ve stresu, a něco podobného se mi stalo poprvé v životě. Vraceli jsme se na to msto od té doby ještě dvakrát s manželem, ale už tam nic zvláštního nebylo. Té ženě jsem nestála dál než 15m, jsem si téměř jistá, že nemůže jít o omyl. Dokáže mi tohle někdo vysvětlit?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama