Spřátelíš?:)*Click-->Tuuux))*
Reklamy pište sééém..! x))*



Posmrtný Život.

3. ledna 2011 v 19:17 | Elements**
Každý podléhá myšlence na smrt, není člověk který by na ni zapomněl, čeká na každého bez vyjímky. Ale jen málokdo na smrt nenahlíží jako na definitivní konec všeho. Tyto stránky mají posloužit jako malý náhled do historie spiritismu, jako vysvětlení pojmů, omylů, důkazů, prostě všeho co se týká smrti a posmrtného života. Rozhodně nemají vyvolat pocit vnucování jakéhosi názoru, je to jen nestranný přehled Všem, kdo jsou, i třeba jen na chvilku, lační dozvědět se něco o "onom světě".

Sama se na objasnění posmrtného života intenzivně věnuji řadu let, přečetla jsem spoustu materiálů, leč musím přiznat, že jasný důkaz posmrtného života opravdu nemám. A snažím se být stále objektivní a dokud sama nedostanu zcela přesvědčivý a nevyvratitelný důkaz, neuvěřím. Ale ani to mne neodrazuje od dalšího hledání důkazů. Vždyť život je tak krátký a otázek tolik.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.D.Salvatore - UR AFF ♥♥ L.D.Salvatore - UR AFF ♥♥ | Web | 4. ledna 2011 v 1:23 | Reagovat

pekný článok... ja osobne na posmrtný život verím, verím, že po smrti je pre nas priravený iný život, iná telesná schránka, do ktorej sa prevtelíme..alebo v tom spoň dúfam :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama